BRABEC vzduchotechnika - vzduchové filtry a klimatizace

Dýchejte s námi lépe...

Vyzrajte na teplo! Domácí klimatizace vás bude udržovat v klidu i v tropických teplotách. Naše společnost zajišťuje kompletní engeneering v oblasti vzduchotechniky a klimatizace. Dodáváme a instalujeme klimatizační jednotky od renomovaných výrobců. Vyrábíme, prodáváme a vyměňujeme vzduchové filtry.

  • Veletice 11
  • 438 01 Holedeč
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vzduchotechnika Klimatizace Vzduchové filtry


Odborníci v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Uvažujete o klimatizaci do kanceláře nebo bytu? Oslovte ty nejlepší. Poskytujeme komplexní engeneering v oblasti klimatizace a vzduchotechniky. Zajistíme zpracování projektové dokumentace, vyhotovení cenové nabídky a instalujeme a dodáváme vzduchotechnické a klimatizační jednotky. Spolupracujeme jen s renomovanými výrobci, proto vám vždy můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu.

Klimatizace do každého bytu

Jako odborníci vám dodáme a nainstalujeme klimatizace do každého prostoru. Nabízíme domácí klimatizace do bytů i rodinných domů, ale také chladící zařízení do výrobních hal nebo kanceláří. Díky našim bohatým zkušenostem pro vás dokážeme vybrat to nejvhodnější řešení. Kromě instalace nového zařízení zajišťujeme také servis klimatizace a jiné vzduchotechniky a dodáváme kompletní příslušenství pro jejich montáž a opravy.

Vzduchové filtry

Naše zkušenosti s klimatizací a vzduchotechnikou jsme zúročili rovněž ve výrobě vzduchových filtrů na míru požadavkům zákazníka. Proto nyní dodáváme a vyměňujeme vzduchové filtry a zároveň zajišťujeme jejich likvidaci včetně odevzdání příslušného protokolu.

Naše další nabídka

Zabýváme se také dodávkou, montáží a revizí protipožárních alarmů a vykonáváme činnost koordinátora BOZP na staveništi. Zajišťujeme také vypracování plánu BOZP a provádíme měření a kompletní zaregulování vzduchotechnických nebo klimatizačních systémů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.